Líčení Brno

Co si představíte vy pod slovem líčení?

Pozorujete trendy, kouřové líčení, různé typy líčení očí, denní líčení, večerní líčení, výraznější líčení na ples, líčení na slavnostní příležitosti - narozeniny, taneční, prodloužené, či foto make-up včetně černobílých fotek, make-up párty, pánské líčení… svatební líčení, líčení pro blondýny.

Možností je nepřeberně a každá příležitost sebou nese různé techniky a styly. Jako například u svatebního líčení je potřeba dostatečná síla pro fotografie, ale i přesto zachovat nevěstu v jemnosti, je-li to jejím přáním. 

Jdou-li však tyto věci mimo Vás, máte ráda přirozenost a chcete jen podtrhnout svoji vlastní krásu a potlačit drobné nedostatky s vynaložením co nejméně úsilí existuje tzv. nahé líčení. Poradím pár jednoduchých praktik. Opět je to jen o Vás a vašich potřebách.

 

Velmi důležitá je kvalita materiálu! Nejen že Vám zaručí efekt po celý den, ale i nezávadnost při působení na pleti. Oftalmologické, dermatologické a alergologické testy Vám mohu zaručit. Pak líčidla působí spíš jako další ochrana pleti před volnými radikály napadající naši pleť, než jako další nepřítel zatěžování pleti. To je velmi důležité, přemýšlíme-li v důsledcích nad naší krásou za pár let!

 

(viz fotogalerie, aktuálně Facebook- Image21 Brno kadeřnictví vizážistika)

Kontaktujte kadeřnici, vizážistku Zuzku Bazalovou >>>

Fotogalerie: Líčení