Vizážistka Brno

Zuzana Bazalová.          

tel: 606 690 350 

Vaše image je odrazem Vaší osobnosti. První dojem děláme jen jednou.


V mém pojetí je zaměřená na TVARY nejen obličeje.Její nasledné sladění s líčením, účesem, barvou. Jak dokážou celkový dojem ovlivnit doplňky (šperky, brýle, klobouky, tvary výstřihu…) S přihlednutím na Vaši výšku postavy.Profesi.Potřeby a zvyky v úpravě jak vlasů tak pleti a líčení napasujeme na míru Vám a vašim potřebám.Vše krásně na míru propojím s dnešními trendy.
 

Můj cíl je Vám ukázat, že v souladu s upravenými vlasy budete i Vy tou modelkou na předních stránkách časopisů. Protože ta neexistující dokonalost, kterou vnímáme z medií je právě perfektní práce kadeřnictví, vizážistky a fotografů.

 

Svatební vizážistka - sladění veškerých detailů, vlasy, ozdoby do vlasů, pleť, líčení, šaty, doplňky na svatbu, prostě vše pro Vaši spokojenost a dokonalost fotografií. (viz. Líčení a Svatební účesy)

 

K vizáži také patří diagnostika pleti či analýza pleti s cílem pochopit, jak pečovat o pleť, zpomalit stárnutí pleti a zajistit si mladistvost i bez maskování líčidly. Kosmetika působí relaxačně, není však nad to mít účinné zbraně i doma na každodenní použití. Vaše kosmetička bude mít radost s pozitivních změn a usnadnění její práce (viz analýza pleti).