Výživový poradce, suplementace


Naše vnější krása je odrazem vnitřního prostředí.

Tělo je neuvěřitelný nástroj, který bez našeho vědomí kdesi uvnitř stále pracuje na plné obrátky a ovlivňuje tím vše, co poté vidíme či cítíme na povrchu, ať už ve formě krásných pevných vlasů, pružné mladistvé pleti, tvaru postavy bez tukových polštářů a celulitidy, či na naší fyzické zdatnosti odražené v naší síle a míře odpočinku, která se dále obráží v psychice a nazírání na sebe jako celku. Krása je spojená s pocity a ty se často týkají i těchto oblastí.

 

Vše má svoji spojitost a vždy je lépe jít ke kořenům našich problémů, než řešit pouze důsledky. Stejně tak nasadit zbraně nejen z povrchu, ale i dodat do těla to co mu chybí, či co si není již schopno vytvořit.

 

Proto jsem pro Vás nahlédla i do tohoto oboru a ve spolupráci s Mgr. Martinem Jelínkem jsem schopna pomoci jako výživový poradce a nabídnout:

  • Individuální konzultace s klientem, dle jeho potřeb.
  • Spojitost mezi vnější krásou, vaším životním stylem a suplementací (doplňky stravy, které tělu chybí)
  • Voda a její spojitost s krásou a zdravím. Patentovaný systém pro úpravu pitné vody.
  • Správné stravovací návyky s cílem, trvalé dosažení optimální váhy klienta podložené postupnou změnou životního stylu, kondice a dobrého zdravotního stavu.
  • Civilizační problémy od únavy, migrény, zažívací problémy, přes alergie, až po podporu při zdravotních problémech u kuřáků, nebo vysoký tlak, kloubní potíže, cukrovka, padání vlasů, akné, celiakie a další.
  • Individuální návrhy suplementace-unikátní doplňky stravy, dle požadavků Vašeho organismu.
     

Více na www.omega3.cz vstupní kód 102400