Analýza pleti

Chcete-li mít krásný obraz, musíte mít dokonalé plátno. Čím lepší stav pokožky, tím dokonalejší nalíčení. Není nad skvělý pocit sama ze sebe i bez líčidel a sama mít v rukách zpomalení stárnutí pleti? Pojďme se podívat hlouběji na problematiku - analýza pleti.


Jak pečovat o pleť je dnes u pánů stejně vyžadované, jak u žen. I přes to stále dvakrát víc mužů trpí na rakovinu kůže než ženy. Také není pravdou, že každý muž má hrubou, mastnou pleť. Vaše pleť potřebuje také ochranu a péči. Mám skvělé typy na akné, citlivost či pálení po holení, čistotu, i stárnutí pleti. Existuje dokonce i Panské líčení, bez kterého osobnosti před média nevychází, nebo které využívají pánové při svatbách. Reprezentujte Vaše ženy, tak jak se patří, ocení mé služby nejen na svatebních fotografiích.

 

Chcete-li předejít problémům způsobeným vlivy životního prostředí, které zatím nejsou viditelné, nebo už řešíte jakýkoliv problém s pletí. Využijte individuálního programu, s americkým přístrojem SAM. Pod fluorescenčním světlem sami uvidíte skutečný stav své pokožky i budoucí rizika, míru hydratace a účinnost různých značek krémů. Doporučím cílené osobní řešení garantované po celou dobu programu na 6-12týdnu.

 

  1. schůzka - konzultace, analýza pleti, zavedení karty klienta, doporučení řešení
  2. schůzka - kontrola po 6 týdnech stavu pokožky, doladění detailů, následná doporučení
  3. schůzka - prohloubení znalosti zdraví, výživa, stravovací návyky, suplementace, pitný režim 

Víc na www.krasa21.cz  a www.omega3.cz vstupní kód 102400

 

Kontaktujte kadeřnici, vizážistku Zuzku Bazalovou >>>