Pánské kadeřnictví Brno

Před střihem (pánské kadeřnictví) vycházím z hustoty vlasů, přirozeného růstu, přání klienta s přihlédnutím na jeho životní styl, práci (reprezentativní, sportovní, kreativní…). Od strojku přes klasiku až ke kreativnímu střihu. Mycí lázeň, styling, sušení. Zkrácení nebo úprava vousů, úprava obočí. Masáž s revitalizačním sérem. Dle potřeby doporučím vlasovou kosmetiku na podporu hustoty vlasů, padání vlasů, lupy či sport.

 

Péče o pleť je dnes u pánů stejně vyžadované, tak jako u žen. I přes to stále dvakrát víc mužů trpí na rakovinu kůže než ženy. Také není pravdou, že každý muž má hrubou, mastnou pleť. Vaše pleť potřebuje také ochranu a péči.

 

Mám skvělé typy na akné, citlivost či pálení po holení, čistotu, stárnutí pleti… Existuje dokonce i Panské líčení, bez kterého osobnosti před média nevychází, nebo které využívají pánové při svatbách. Reprezentujte Vaše ženy, tak jak se patří, ocení mé služby nejen na svatebních fotografiích.

 

Na kompletní Vaši image (pánské kadeřnictví), mám pro Vás typ skvělého stylisty, který vystihne oblečením Vaši osobnost.(viz spolupráce)

 

Dětské kadeřnictví Brno

I naše nejmladší generace má svoji náročnost již v brzkém věku.

  • střih strojkem
  • dětský a dívčí střih včetně foukané
  • U těch nejmenších mimin dle možností.