Dámské kadeřnictví Brno

Nabízím příjemné relaxační prostředí s plnou péčí o Vás. Chci, abyste odcházeli nejen s příjemným pocitem na těle, ale i na duchu.

 

Střihy - střih je základem Vaší spokojenosti při domácí úpravě a praktičnosti účesu. Střih je tím, co určuje po celý měsíc Vaši spokojenost či nespokojenost po návštěvě kadeřnictví. Proto jsem mu věnovala zvláštní sekci v menu (viz střihy).

 

Barevná úprava (změna image) - trendy se stále mění, ale dnešní doba je otevřená kreativitě, odvaze, individuálnímu stylu, který bude čistě o Vás. Ráda Vám ho pomohu najít či zrealizovat. Technik a možností je hodně, dle Vašeho pigmentu kůže, Váši potřeb, představ, životnímu stylu a tvaru obličeje můžeme zvolit jemné změny v proužcích či přelivu bez amoniaku, kreativní melírování až po stálou změnu barvy či speciální složení na šedivé vlasy.

 

Vlny - natáčení, kulmováním ať už kulmou či žehličkou je příjemná změna image do dalšího mytí. Trvalá ondulace L‘Oreal, spirálová trvalá jsou pak možností trvalou. Dnešní trh poskytuje spousty možností na různé změny image.

 

Peče o vlasy - už základní mýtí a péče se postará o obrovský rozdíl. Masáž revitalizačním sérem je úžasná možnost jak povzbudit přímo kořínky vlasů k lepšímu fungování-růstu, zpomalení procesu šedivění, hydratací pokožky odstraníme lupy, ideální povzbuzení při vypadávání vlasů. Masky na vlasy a v nich obsažená ceramidová infuze dokáže neuvěřitelně zacelit a vyživit strukturu délky vlasů. Sérum proti lámání konců a na vysoký lesk dokončí celou péči o vlasy.(více viz. péče o vlasy)

 

Styling - Ať už zvolíte foukanou, natáčení, kulmování, či společenský účes na slavnostní příležitost, svatební účesy atd.