Svatební účesy / Svatební proměny

Svatební účesy jsou 23 let třešinkou na dortu mé práce. Velmi mě baví, protože v souladu s líčením dámy kolikrát poprvé pochopí, jak krásné mohou být. Ve spojitostech s tak významným dnem, je to kouzelná práce.

 Svatební účesy jsou velmi osobní záležitostí. I když někteří si nejsou jistí, v každém z nás jsou určité představy o tomto výjimečném dni. Také se zde odráží trendy, obvykle však vítězí Vaše představy a podstata Vás samotných. Co zvítězí u Vás, romantické vlny, jednoduchost v hladkém výčesu, střapatost, objem či hladkost, originalita? Účesy s živou květinou, perličkami či kamínky, ozdoby s peřím, čelenkou, závojem či s důrazem na Váš účes bez závoje? 

Vše se utváří i díky nastudované vizážistyce dle Váši představ, vybraného stylu, tvaru obličeje, střihu šatu, stylu doplňků, vše k Vaší spokojenosti

Kladu důraz na kvalitu líčidel i stylingu,která se odrazí v ceně,ale klienti velmi ocení při efektu,stabilitě a spolehnutí se na líčení i česání celý den.V neposlední řadě je to celodopolední péče ve svatební den na místě kde mé služby budete potřebovat,pro pohodlnost Vašich příprav.

Svatební účesy 

 

(viz fotogalerie:svatební účesy či fotogalerie v menu,

nejaktuálněji FaceBook- Image21 Brno kadeřnictví vizážistika).

Kontaktujte kadeřnici, vizážistku Zuzku Bazalovou >>>

Fotogalerie: Svatební účesy