Masáže:

Klasická aroma masáž

Klasické masáže pomáhají odstraňovat únavu a svalové napětí, bolesti zad, zmírňují bolesti kloubů a hlavy. Příznivě působí na pohybový aparát, uvolňují psychické stresy, zlepšují duševní pohodu a celkově regenerují Váš organismus. Doporučujeme pravidelně se starat o své tělo a psychiku tím,že si dopřejete relaxační a regenerační masáž .
Mechanický účinek klasické masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra. Během klasické masáže dojde k posílení krevního oběhu, uvolnění svalstva, prokrvení a regeneraci pokožky. Masáže slouží ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy.
Masážní prostředky používané při masáži v našem masážním studiu jsou čistě přírodní oleje z rostlin, které působí aromaterapeuticky, tj. i na vaši mysl a prohlubují relaxaci a regeneraci Vašeho těla i psychiky.Aroma olej dle vlastního výběru před masáží.

 

Sportovní masáž

Sportovní masáže jsou obdobou klasické, jen jsou zacílené na určitou namáhanou oblast těla. Je určená osobám, které svůj organismus zatěžují sportovní činností jak amatérskou, tak profesionální. Sportovní masáž se provádí z důvodu komplexní regenerace, která uleví svalům a připraví je na další sportovní výkon. Působí preventivě, snaží se předcházet poraněním v důsledku velké námahy. Obvykle se provádí před nebo v průběhu sportovního výkonu.

 

Reflexní masáž

Reflexní masáž hlavy v poslední době získává na oblibě, kdy příjemná masáž obličeje, vlasových kořínků a vlasů navozuje úžasnou a nezapomenutelnou relaxační a smyslnou pohodu. Pomáhá při migrénách a bolestech hlavy. Masáž se provádí bez oleje a v sedě.

 

aktuální  FOTOgalerie a akce našeho týmu na

Facebook - Image 21 Brno kadeřnictví vizážistika