Ivana K., 55 let

Kadeřnici a vizážistku Zuzanku Bazalovou  jsem si našla na webu asi před čtyřmi lety - v době kdy jsem jako zralá žena přišla o část životních iluzí a přitom zjistila, že pro obnovu zdravého sebevědomí budu muset začít sázet o něco méně na obsah a potenciál vlastní hlavy a o něco více na její vnější vzhled – proto jsem hledala odborníka, který by mi s takovou změnou pomohl. 
Již naše první setkání mi naznačilo to, co se mi od té doby stále potvrzuje - že šlo o šťastnou volbu. Podařilo se mi totiž najít nejen výborného profesionála, který rozumí svému řemeslu a snaží se mi maximálně vycházet vstříc při hledání společného časového prostoru, ale taky moudrého a empatického člověka.
Od té doby začaly mé vlasy pomalu „ožívat“ – lepšila se jejich kvalita i hustota a Zuzka jim v pravidelných intervalech postupně dávala i ten správný tvar – našla praktický střih, který vyhovuje mému životnímu stylu a současně nevyžaduje každodenní náročnou péči. Cestu do okruhu jejích zákaznic si brzy našly i mé dcery.
Čas strávený v kadeřnickém křesle je pro mě pokaždé malým svátkem - chvilkou příjemné relaxace, navíc završené okamžikem, kdy se vyloupnu z ochranného přehozu, nasadím brýle a při pohledu do zrcadla si můžu říct: „Ještě pořád je to dost dobrý…“

 

Ing. Ladislav Pálka, technický ředitel společnosti C SYSTEM CZ a.s.

Můj pohled na život a přístup k řešení životních situací není určitě povrchní. Rovněž v rámci své profese pracuji a plním úkoly, které jsem si určil, nebo jsou v souladu s firemní strategií nejlépe, jak umím. Z této charakteristiky je zřejmé, že na péči o to jak vypadám, jak působím na lidi ve svém okolí, při pracovních jednáních, společenských akcích apod., musím přikládat určitou váhu. Umím si ale ze zkušenosti zvolit do svého okolí lidi, kteří mají podobný pohled na svět a podobný přístup k řešení  pracovních problémů jako já. Pro mne profesionálem a špičkovým odborníkem ve své profesi je má dlouholetá kadeřnice, slečna Zuzka Bazalová. Vždy odcházím s příjemným pocitem, že mé okolí na mne bude pohlížet spokojeně nebo dokonce s trochou závisti ohledně bezvadného střihu a celkového designu. Špičkové kosmetické přípravky a dobrá rada když je nějaký problém je samozřejmostí. Pokud budeme chtít přistupovat k práci a životu tímto způsobem, bude se o nás opět říkat v zahraničí ono známé rčení o zlatých českých (i moravských) ručičkách.

 

Eva K.

Nevěstou jsem byla v srpnu 2008. Od Zuzky jsem se nechala nalíčit i učesat. Byla jsem velmi spokojená s obojím. Účes mi vydržel krásný celý den a make-up také. Chválili mi všichni skvělý vzhled a jsem opravdu ráda, že jsem se dostala právě k Zuzce, protože udělat kvalitní make-up na velmi problematickou pleť a pevný účes na jemňoučké vlasy je opravdové umění. Mnohokrát díky za den, kdy jsme se seznámily.

 

Arna Kotková

Ráda bych se připojila k referencím, protože si myslím, že po letech, kdy Zuzku Bazalovou znám a využívám jejich služeb, mohu něco říci.
Znám ji od jejich pracovních začátků. Bydlela jsem v domě, kde bylo její první působiště, a mohla jsem za ni přijít téměř " v bačkorách " A protože Zuzčina práce kadeřnice mi velmi vyhovovala, jsem za ní chodila i jinam, i když to už nebylo tak pohodlné.
Oceňovala jsem její profesionalitu a touhu po vzdělávání a vždy příjemné prostředí. Myslím, že ji šlo vždy o spokojenost zákazníků.
Také mi velmi vyhovovala možnost seznamovat se s kvalitními výrobky. Řadu z nich jsem vyzkoušela, vždy po odborném představení vlasové i pěstící kosmetiky.
Jsem tedy velmi spokojená.  
       

       

Kateřina Zukalová

Se Zuzkou Bazalovou jsem velmi spokojená. Chodím k ní cca 8 let a vždy splnila moje očekávání.
Minulý rok mě připravovala na moji svatbu (nalíčení i česání) a výsledek byl úžasný. Vždy mě vyjde časově vstříc,
její nápady na střih, účes mě vždy inspirují. Setkání s ní v kadeřnickém salóně není jenom o stylingu účesu, ale
také o příjemné atmosféře.
Děkuji Zuzi. :)

 

Eva Kotršová

Asi před šesti lety mi bylo třicet pět let a chtěla jsem udělat na sobě
nějakou změnu. Bylo to období přechodu z mateřské dovolené do práce. Přišla jsem dle
domluveného termínu a musím se přiznat, že mne Zuzanka na první pohled upoutala svým
příjemným úsměvem. A to nejdůležitější co každá žena zná a nejvíce ocení,
když změny, které chcete udělat a neumíte je přesně formulovat, začne před
vašima očima tvořit ona sama. A vy  jenom úžasem říkáte:"To je přesně ono." Proto
věřte mi nebo ne, na setkání se Zuzankou se těším, protože si velice příjemně popovídáme a ona tvoří a výsledkem toho je, že je Vám báječně, skvěle vypadáte, dobře se cítíte, odcházíte s příjemným pocitem a těšíte se na příští
setkání.

 

Tomáš R.

K Zuzce Bazalové chodím na svůj pravidelný měsíční sestřih už řadu let :-). Nejvíc si vážím její pečlivosti, ochotného přístupu a snahy udělat první poslední pro to, abych byl maximálně spokojený. Máme spolu už i takový malý zaběhlý rituál. Když Zuzka doladí poslední detaily, zeptá se mě: „Tome, vidíš ještě něco?“ a já na to vždycky odpovídám stejně: „Jo... skvěle odvedenou práci.“ :-) Jsem rád, že mohu bez výjimky odpovídat touto větou – ostatně výsledek  nosím na hlavě dalších třicet dní a v tomto směru bych rozhodně nechtěl riskovat :-)

Reference

<< 1 | 2 | 3 | 4